Tuesday, July 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGjendet e vetvarur 75 vjeçaria në Lepenicë të Vlorës

Gjendet e vetvarur 75 vjeçaria në Lepenicë të Vlorës

Vlorë – Një grua 75 vjeçare është gjendur e vetvarur në ambientet pas banesës ku ajo jetonte në fshatin Lepenicë të Vlorës. Ajo është gjendur prej familjarëve. Teksa nuk po e shikonin ne banesë , ata po e thërrisnin por nuk kish përgjigje. Ata kan kontrolluar dhe e kan gjetur të vetvarur.

Policia

Sot, rreth orës 07:55, në fshatin Lepenicë, është gjetur nga familjarët, në banesën e saj, dyshohet e vetëvarur, shtetasja L. T., rreth 75 vjeçe.

Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME