Friday, December 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËMeg Ryan përballet me kritika pas rikthimit në aktrim

Meg Ryan përballet me kritika pas rikthimit në aktrim

Meg Ryan është duke u rikthyer në ekranin e madh pas një pauze tetëvjeçare me filmin e saj të ri, “What Happens Later”.

Megjithatë, fansat e saj jo vetëm që janë të emocionuar që e shohin përsëri në ekranin e madh, por edhe të shqetësuar për operacionin e saj të dukshëm plastik “të keq dhe të çuditshëm”. Shumë prej tyre kanë përdorur rrjetet sociale për të shprehur zhgënjimin dhe trishtimin e tyre për pamjen e ndryshuar të aktores.

Një përdorues i Twitter-it shkroi: “Shkëlqyeshëm të shoh Meg Ryan në ekran, por do të doja që ajo të mos  kishte bërë ndërhyrje në fytyrën e saj.” Një përdorues tjetër bëri shaka: “Riemërtojeni filmin…Çfarë ndodh me fytyrën e Meg Ryan”.

“Unë e dua Meg Ryan, por çfarë ndodhi me fytyrën e saj? Ajo ishte kaq e bukur me sy të mëdhenj shprehës”, tha një fanse.

Pavarësisht spekulimeve, Ryan nuk ka pranuar të ketë kryer bërë operacione. Megjithatë, kirurgu plastik i famshëm i fytyrës Dr. Sam Rizk beson se ajo jo vetëm që iu nënshtrua thikës, por gjithashtu mori një procedurë të gabuar.

“Ajo nuk ka bërë ndërhyrje të mirë,” tha ai. Rizk gjithashtu mendon se buzët e Ryan janë  me mbushës, duke i bërë ato të duken më të mëdha.

Një herë Ryan adresoi spekulimet për ndryshimin e pamjes së saj duke u zhvendosur në një temë tjetër. “Ka biseda më të rëndësishme se si duken gratë dhe si po plaken,” i tha ajo revistës Porter në 2015. “Unë e dua moshën time. Unë e dua jetën time tani…E dua personin që jam bërë,”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME