Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËMeta: Ne jemi në terren me qytetarët, PS me policinë bashkiake

Meta: Ne jemi në terren me qytetarët, PS me policinë bashkiake

Kreu i Partisë së Lirisë Ilir Meta, u shpreh se kandidatët e koalicionit “Bashkë Fitojmë” janë çdo ditë pranë qytetarëve, duke u njohur me problematikat e tyre.

Meta shprehet se janë të hapur e transparentë, ndryshe nga kandidatët e PS që sipas tij nuk kanë guxim të dalin hapur dhe të prezantojnë programet e tyre.

STATUSI: 

Ne jemi tërë ditën në terren me qytetarët. Kandidatët tanë janë tërë ditën në terren me qytetarët, ndërsa ata çfarë bëjnë?

Ata takojnë Policinë Bashkiake paradite me uniformë dhe pasdite takojnë Policinë Bashkiake pa uniformë.

Ata flasin me veten, ne flasim me qytetarët. Kandidatët tanë janë të hapur, janë transparentë, këta i lënë karriget bosh të kandidatëve të tyre nëpër studio, sepse nuk kanë se çfarë të thonë përpara qytetarëve.

Bashkë Fitojmë!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME