Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËMeta: Pas 2 vitesh Komisioni i Ligjeve merr në shqyrtim propozimin e...

Meta: Pas 2 vitesh Komisioni i Ligjeve merr në shqyrtim propozimin e Partisë së Lirisë

Kryetari i PL-së, Ilir Meta ka deklaruar se Komisioni i Ligjeve do të marrë sot në shqyrtim propozimin e Partisë së Lirisë për uljen e çmimit të naftës.

Përmes një postimi në Facebook, Meta shkruan se ky propozim i heq dy taksa çmimit të naftës dhe për pasojë ul çmimin e naftës për qytetarët dhe biznesin.

POSTIM:

Pas rreth 2 vjetësh, sot Komisioni i Ligjeve në Kuvendin e Shqipërisë, merr në shqyrtim propozimin e Partisë së Lirisë për uljen e çmimit të naftës.
Ky propozim i heq dy taksa çmimit të naftës dhe për pasojë ul çmimin e naftës për qytetarët dhe biznesin.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME