Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREMuçi shënon super gol ndaj Aston Villas në Europa League 

Muçi shënon super gol ndaj Aston Villas në Europa League 

Ernest Muçi ka shënuar gol në ndeshjen që Legia e Varshavës po luan në Angli, ndaj Aston Villa.

Sulmuesi i Kombëtares e nisi ndeshjen si titullar dhe në minutën e 20 përfitoi nga një gabim i portierit vendas për të barazuar rezultatin në 1-1.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME