Saturday, April 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËNegociatat/ Balla: Duhet qasje e re, bashkëpunim me opozitën

Negociatat/ Balla: Duhet qasje e re, bashkëpunim me opozitën

Kreu i Grupit të PS taulant Balla, në një komunikim për mediat foli për marrëdhëniet e reja me opozitën, që kondicionohen sipas narrativës socialiste, nga hapja e negociatave.

“Grupi i PS do të marrë të gjitha përgjegjësitë. Kjo fazë e re kërkon një qasje të re dhe përgjegjësi të reja. Gjithçka synojmë ta kryejmë në bashkëpunim me opozitën sepse duhet të kuptojmë që gjithë përfshirja është e domosdoshme. Synojmë përmes dialogut dhe bashkëveprimit të çojmë përpara reformat të tjera të rëndësishme”, tha Taulant Balla.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME