Monday, March 4, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESORENotis Sfakianakis: Gati për rikthimin e madh në pista tre vjet pas...

Notis Sfakianakis: Gati për rikthimin e madh në pista tre vjet pas “zhdukjes” së tij?

Së fundmi është dëgjuar fort se këngëtarja është duke përgatitur rikthimin e madh…

Tre vite pas arrestimit të tij për një sasi të vogël kokaine dhe një armë 9 mm, Notis Sfakianakis është tërhequr nga sytë e publikut.

Së fundmi është dëgjuar fort se Notis Sfakianakis po përgatit rikthimin e tij të madh në muajt në vijim.

Remaining Time-0:00

Fullscreen

Mute

Artisti i njohur shumë herë në të kaluarën, vetëm nga prania e tij në skenë, ka shkaktuar diskutime. Me çamçakëz, syze dielli ndonjëherë, por gjithmonë me zgjedhje stilistike të çuditshme, ai i jepte ritmin me duar orkestrës dhe publikut dhe luante me karafil në duar.

Ai mban një heshtje peshku. Bashkëpunëtorët e afërt po e mbajnë gojën mbyllur, me fansat e tij të zhurmshëm dhe kolegët duke komentuar.

Skenarët e kthimit të artistit 64-vjeçar japin e marrin.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME