Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETNuk kishte ndodhur më parë, Presidenti merr pjesë në koncertin e qeverisë

Nuk kishte ndodhur më parë, Presidenti merr pjesë në koncertin e qeverisë

Për herë të parë një President i Republikës të shkojë në një festë të qeverisë.

Edhe kur kryeministër ishte Sali Berisha dhe ende nuk i kishte prishur marrëdhëniet me Topin apo kur kryetar shteti ishte Nishani, kjo nuk ndodhi.

Por presidenti i ri, Bajram Begaj u shfaq i qeshur krahas kryeministrit Rama, kabinetit qeveritar dhe ambasadorëve të huaj gjatë manifestimit që u zhvillua në sheshin “Skënderbej”.

Siç shihet nga fotot, Begaj është i shoqëruar nga bashkëshortja e tij Armanda Begaj. Në një moment tjetër, ai shihet nën shoqërinë e kryeministrit Edi Rama dhe ambasadores amerikane Yuri Kim. 

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME