Sunday, June 4, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETNxehen fierakët, njëri rreh nënën dhe tjetri babain

Nxehen fierakët, njëri rreh nënën dhe tjetri babain

Fier – Vihen në pranga 3 shtetas, për vepra të ndryshme penale ku njëri ka përdorur dhunë ndaj nënës dhe tjetri ndaj babait

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Fier arrestuan në flagrancë shtetasit:

-A. H., 42 vjeç, banues në Fier, pasi ka ushtruar dhunë ndaj babait të tij;

-M. K., 24 vjeç, banues në Fier, pasi ka ushtruar dhunë ndaj nënës së tij.

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Divjakë arrestuan në flagrancë shtetasen S. B., 48 vjeçe, banuese në Çermë Sektor, Divjakë, pasi dyshohet se ka kanosur me mjet prerës, një shtetas.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: