Sunday, September 24, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPas Konventës Kombëtare, Meta i mbledh të rinjtë në Pezë

Pas Konventës Kombëtare, Meta i mbledh të rinjtë në Pezë

Kryetari i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, është shfaqur sot në Pezë, në një takim me të rinj mbështetës të partisë së tij.

Në videon e publikuar në Tik Tok, Meta thotë: “Përshëndetje të gjithëve nga Peza, këtu në një atmosferë shumë miqësore me qindra të rinj.”

Takimi me të rinjtë në natyrë këtë fundjavë vjen një ditë pasi Partia e Lirisë zhvilloi Konventën Kombëtare, në programin e së cilës rinia dhe trajtimi i problemeve të saj zënë një vend të rëndësishëm.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: