Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEPas varrimit/ Meghan i kërkon Mbretit takim ”kokë më kokë”

Pas varrimit/ Meghan i kërkon Mbretit takim ”kokë më kokë”

Menjëherë pas funeralit shtetëror për Mbretëreshën Elizabeth II, dukesha e Sussex-it, Meghan Markle, i ka kërkuar vjehrrit të saj, tashmë mbretit Charles III që të kenë së bashku një takim “kokë më kokë”.

Sipas ekspertit mbretëror Neil Sean, takimi është kërkuar të bëhet para se Duka dhe Dukesha i Sussex të kthehen në SHBA, atje ku jetojnë. Neil Sean ka bërë me dije se Markle ia ka dërguar këtë kërkesë mbretit me anë të një shkrese zyrtare.

Në letrën e shkruar nga Markle, thuhet se do të diskutohen ngjarjet që kanë ndodhur gjatë dy viteve të fundit, problematikat në familje, në mënyrë që të mos ketë më keqkuptime mes tyre

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d