Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREPër 4 minuta/ Miratohet me 75 vota “Buxheti 2024”

Për 4 minuta/ Miratohet me 75 vota “Buxheti 2024”

Mes tymueseve dhe shpërthimeve me shashka, mazhoranca miraton buxhetin e 2024 dhe paketën fiskale për 7 minuta.

Seanca parlamentare e kësaj të enjteje ka zgjatur vetëm pak minuta.

Ky është ndër rastet e rralla kur buxheti kalon pa diskutime në Parlament.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME