Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPërmbyset zetori vdes 43 vjeçari

Përmbyset zetori vdes 43 vjeçari

Fier – Në fshatin Boçovë njësia administrative Levan Eduart Metushi 43 vjeçar duke punuar me zetor, ka humbur kontrollin dhe ka rënë në kanalin duke e zënë zënë poshtë zetori.

Si ndikim ka ndërruar jetë. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e saj.

Fier/Informacion paraprak

Sot rreth orës 08:00, në fshatin Boçovë, Fier, shtetasi Eduart Metushi 43 vjeç, duke punuar në fshatin Boçovë, ka humbur kontrollin e drejtimit të mjetit, ka rënë në kanalin dhe për shkak të jetës.
Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të ngjarjeve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME