Wednesday, June 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPërmbyset zetori, vdes 55 vjeçari në Dushk

Përmbyset zetori, vdes 55 vjeçari në Dushk

Lushnje – Një mjet bujqësor tip zetor është përmbysur paraditen e sotme në Dushk të Lushnjes dhe ka zënë posht një shtetas ku si pasojë ka ndërruar jetë, kanë pohuar banorë të zonës por edhe burime zyrtare të policisë lushnjare.

Policia

Në datë 27.04.2023, në fshatin Dushk Sektor, Lushnjë, shtetasi A. B., 55 vjeç, duke punuar tokën me mjet zetor, mjeti është pëmbysur dhe e ka zënë poshtë shtetasin A. B., i cili për pasojë ka humbur jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME