Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPërplasen dy makina në aksin rrugor Fier -Seman

Përplasen dy makina në aksin rrugor Fier -Seman

Një aksident ka ndodhur pak minuta më parë në aksin rrugor Fier -Seman.

Dy automjete jane përplasur në këtë aks rrugor dhe për pasojë janë dëmtuar te dyja mjetet

Aksidenti ka ndodhur në vendin e quajtur Ferma e Clirimit. Në vendngjarje ka shkuar autoambulanca dhe policia e qarkullimit për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Ende nuk ka informacion zyrtar për të lënduar ndërkohë qe si shkak i ketij aksidenti është krijuar trafik në lëvizjen e automjeteve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME