Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPërplasen mjetet në Ofiçinën e Vjetër, dëme materiale

Përplasen mjetet në Ofiçinën e Vjetër, dëme materiale

Fier – Aksident me pasoja në dëme materiale ka ndodhur disa minuta më parë në aksin rrugor Fier – Ballsh në vendin e qujatur Ofiçina e Vjetër.

Sipas burimeve nga vendi i ngjarjes ka pasur përplasje mjetesh me dëme materiale.

Policia rrugore ka shkuar në vendgjarje dhe priten detaje të reja rreth këtij aksidenti

Policia

Sot rreth orës 16:00, në aksin rrugor Fier-Ballsh, në vendin e quajtur “Ofiçina e vjetër”, shtetasi A. S., 44 vjeç, duke drejtuar automjetin tip “Benz”, është përplasur me automjetin tip “Benz” me drejtues shtetasin R. B., 59 vjeç.

Për pasojë janë dëmtuar lehtë tre pasagjerët që udhëtonin me shtetasin A. S., si edhe vet drejtuesi i mjetit, shtetasi A. S., të cilët ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME