Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPërplasen mjetet, plagoset shoferi dhe një pasagjer.

Përplasen mjetet, plagoset shoferi dhe një pasagjer.

Lushnjë – Rreth orës 20:20, në fshatin Qerret i Vjetër, automjeti tip “Volkswagen” me drejtues shtetasin B. Q., 53 vjeç, është përplasur me automjetin tip “Toyota” me drejtues shtetasin I. B.

Si pasojë e përplasje, është dëmtuar drejtuesi i automjetit tip “Volkswagen” dhe pasagjeri në këtë mjet, shtetasi D. K., 43 vjeç, të cilët ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkakut të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME