Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREPërplasje mes deputetit të PD-së dhe PS-së në komisionin e Ligjeve

Përplasje mes deputetit të PD-së dhe PS-së në komisionin e Ligjeve

Tensione edhe brenda komisioneve. Deputeti i PD-së, Dashnor Sula dhe ai i PS-së, Petro Koço janë përplasur me njëri-tjetrin në Komisionin e Ligjeve.

Mbledhja u ndëpre pasi deputetët e opozitës, që hynë në Kuvend nga dritarja, u futën në Komisionin e Ligjeve dhe bllokuan punimet.

BISEDA MES TYRE:

“Mos e kruaj shumë me mua”, iu drejtuar deputeti i PS-së, ndërsa Dashnor Sula iu drejtua: “Turp të kesh, hajdutë”.

Dashnor Sula: Turp i zi (shtyn karrigen).

Petro Koço: Mos bërtit.

Dashnor Sula: Çfarë të mos bëj unë, të bërtas.

Petro Koço: Mos e kruaj shumë me mua.

Dashnor Sula: Me ty? E kruaj me ty dhe me kë të më dojë qejfi. Turp të kesh, hajdutë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME