Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËOPINION/ ANALIZËPo shpallni non-grata çdo shqiptar dhe opozitar

Po shpallni non-grata çdo shqiptar dhe opozitar

Nga Alba Kepi

Në emër të kujt demokracie, Kryetarja e Tempullit të votës së shqiptarëve i thotë kryetarit të opozitës: “Ti nuk duhet të flasësh se je non-grata!”

I keni shpallur non-grata mijëra shqiptarë që votuan rithemelimin e PD znj. Nikolla?

Keni shpallur non-grata mijëra shqiptarë që votuan kreun e PD-së së rithemeluar?

Keni shpall non-grata lirinë e fjalës, zgjedhjes e mendimit të çdo shqiptari, opozitar i juaji, shoqja deputete socialiste e Krye Parlamentare e Shqipërisë?

Kjo nuk është çeshtje non-grata kryetare e Parlamentit shqiptar!

Kjo është punë me koshiencë të thekur e qëllim politik strategjik për të bërë grata regjimin monist e diktatorial në Shqipëri!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME