Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËIlir Meta, takim me Presidentin e zgjedhur, Bajram Begaj 

Ilir Meta, takim me Presidentin e zgjedhur, Bajram Begaj 

Presidenti Ilir Meta ka zhvilluar një takim me kreun e ri të shtetit, Barjam Begaj.

Në një postim në Facebook, Meta ka publikuar disa foto nga ky takim dhe shkruan:

Kënaqësi të prisja sot Presidentin e zgjedhur, z.Bajram Begaj dhe t’i uroja sërish suksese në detyrën e lartë, që e pret në interes të vendit dhe të gjithë qytetarëve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME