Wednesday, March 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEPoni & Aurela, mardhëniet mes tyre

Poni & Aurela, mardhëniet mes tyre

Kohë më parë në media është përfolur për një prishje raportesh mes Aurela Gaçes dhe Ponit.

Kjo e fundit e ftuar në “Zemër Luana” puntatēn e fundit ka folur rreth këtyre thashethemeve, duke i mohuar ato. Në fund të programit të gjithë janë ulur rreth sofrës, ku duhet tu përgjigjeshin pyetjeve ose të hanin speca e të pinin raki.

Pyetja për Ponin ka qenë në lidhje me Aurela Gaçen, ku duhej të zbulonte marrëdhënien me të. “S’kemi pasur ndonjëherë krisje, nga këngëtarët vlonjatë Aurelën e dua më shumë”- ka thënë Poni, duke nënkuptuar se marrëdhënia mes tyre është korrekte e nuk ka asnjë krisje.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: