Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTPortieri çek i thyen hundën në fushë Cristiano Ronaldos (fotot)

Portieri çek i thyen hundën në fushë Cristiano Ronaldos (fotot)

Cristiano Ronaldo ka pësuar një dëmtim shumë të rëndë në hundë, teksa fytyra e tij u mbulua nga gjaku. Ai ishte në fushë gjatë ndeshjes së Ligës së Kombeve mes Portugalisë dhe Çekisë.

Në minutën e 12-të të ndeshjes të Portugalisë kundër Republikës Çeke, ai kërceu për të goditur topin, por u përplas me duart e zgjatura të portierit vendas.

Tomas Vaclik nuk kishte asnjë qëllim keqdashës, por ish-portieri i Sevillas i dha Ronaldos një goditje që i shkaktoi hundë të përgjakur dhe që kërkonte trajtim menjëherë në fushë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME