Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPranga 39 vjeçarit, tentoi të kryente atentat

Pranga 39 vjeçarit, tentoi të kryente atentat

Efektivët e operacionales në Elbasan kanë arrestuar një 39 vjeçar i shpallur në kërkim për vrasje të mbetur në tentativë dhe armëmbajtje pa leje.

Sipas të dhënave paraprake shtetasi E.M. në qershor të vitit të kaluar qëlloi me armë zjarri në drejtim të një mjeti në lëvizje, fatmirësisht pa lënduar njeri, por duke e dëmtuar makinën.


Për këtë arsye, Gjykata e Elbasanit kishte cakuar masën e sigurisë arrest me burg për 39 vjeçarin E.M.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME