Friday, September 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPranga 58 vjeçarit shqiptar, u gjetën euro, heroinë dhe celular

Pranga 58 vjeçarit shqiptar, u gjetën euro, heroinë dhe celular

Një 58-vjeçar shqiptar është arrestuar sot nga policia greke, pasi iu sekuestrua një sasi e madhe droge.

Gjatë kontrollit të banesës së tij në Kolono të Athinës, u gjetën dhe sekuestruan 3 kg 550 gram heroinë, 185 gram hashash çokollate, 1 peshore elektronike, 2500 euro, 2100 lek shqiptare dhe 5 celularë.

I arrestuari është dërguar në Prokurorinë Penale të Athinës.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: