Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREPresidenti Begaj uron qytetarët e Kosovës për heqjen e vizave: Arritje e...

Presidenti Begaj uron qytetarët e Kosovës për heqjen e vizave: Arritje e merituar!

Presidenti Bajram Begaj ka uruar qytetarët kosovarë, të cilët nga sot do të udhëtojnë pa viza në Shëngen.

Përmes një mesazhi në rrjetet sociale, Begaj shkruan: 
Urime qytetarëve të Kosovës, të cilët nga sot udhëtojnë pa viza në Evropë!
Kjo është një arritje e merituar, por e vonuar.
Shpresoj që ky hap të përshpejtojë të gjithë procesin e anëtarësimit të Kosovës në BE dhe organizatat e tjera ndërkombëtare.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME