Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeVIDIOProtesta/ Lumë njerëzish në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’

Protesta/ Lumë njerëzish në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’

Janë më dhjetëra mijëra shqiptarë të cilët i janë përgjigjur thirrjes së opozitës dhe shoqërisë civile për të protestuar ndaj qeverisë së Edi Ramës.

‘Lumë njerëzish vërshojnë në bulevard. Nderim!’, shkruan kreu i PD-së, Sali Berisha në një postim të tij në faqen e Facebook.

Edhe nga pamjet e medieve, duket  se numri i pjesëmarrësve është shumë i madh.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME