Thursday, June 1, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTPSG humbet ndaj Lorient, Mbappe shënon gol të çuditshëm (vidio)

PSG humbet ndaj Lorient, Mbappe shënon gol të çuditshëm (vidio)

PSG u mposht 1-3 nga Lorient, në sfidën e luajtur këtë pasdite. Skuadra parisiene në fakt do të realizonte një gol të çuditshëm.

Portieri Mvogo hodhi topin në tokë për ta rivënë në lojë, por Mbappe e ndoqi mjaft mirë dhe përfitoi për ta dërguar më pas në rrjetë. Arbitri e cilësoi si të rregulllt.

Për sulmuesi francez ky ishte goli i 23-të këtë sezon. Pas javës së 33-të të Ligue 1, Paris Saint-Germain kryeson me 75 pikë, ndërkohë që Lorient ngjitet në vend të 10-të me 48 pikë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: