Friday, June 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETQëlloi avokatin në zyrë shpallet në kërkim fieraku

Qëlloi avokatin në zyrë shpallet në kërkim fieraku

Rreth orës 15:40, në lagjen “29 Nëntori”, Fier, shtetasi Daniel Shkrela, 34 vjeç, banues në Fier, dyshohet se për motive të dobëta, ka goditur me sende të forta në zyrën e tij, shtetasin Ergys Selami 50 vjeç, me detyrë avokat.

Eshtë shpallur në kërkim shtetasi D. Sh dhe po punohet për kapjen e tij.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

Sipas kreut të dhomës avokatise Fier Ermal Hamataj avokati Ergys Selami nuk ka për të thënë asnjë deklaratë për median

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: