Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËRama takon presidentin e SHBA-ve, Jeo Biden

Rama takon presidentin e SHBA-ve, Jeo Biden

Kryeministri Edi Rama është takuar sot me presidentin e SHBA-ve Jeo Binden.

Rama dhe Biden ndodhen në samitin e NATO-s që po mbahet në Spanjë. Ka qenë zyra e shtypit të Kryeministrisë që ka publikuar një foto të Ramës me presidentin e SHBA-ve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME