Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLourdes Leon debutoi në Javën e Modës në Paris

Lourdes Leon debutoi në Javën e Modës në Paris

Vajza modele e Madonna-s, mbylli shfaqjen e Marine Serre në pistën të shtunën, duke veshur sendet e saj me një kostum të ngushtë të mbuluar me stampimin e hënës të etiketës.

25-vjeçarja ka vendosur gjithashtu plot bizhuteri ari, duke përfshirë shtresa gjerdanësh dhe rripash zinxhirësh, byzylykë të vendosur lart në kyçet e duarve dhe vathë të varur.
Për shfaqjen, flokët e saj të kuq ishin stiluar drejt me një ndarje në qendër, dhe ylli kishte grim sysh mace dramatik dhe një buzë me shkëlqim.

Fëmija më i madh i mbretëreshës së popit ka bërë bujë të madhe në botën e stilit që kur eci në pistën e saj të parë për Gypsy Sport në Javën e Modës në New York në vitin 2018.
Gjatë viteve të fundit, ylli është shfaqur në fushata për Marc Jacobs, Swarovski, bashkëpunimin e Parade me Juicy Couture – dhe, ndoshta më e përshtatshme, të preferuarin e Madonna-s, Jean Paul Gaultie

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME