Thursday, March 23, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURËRihanna pas 6 vjet pauze publikon këngën e re.

Rihanna pas 6 vjet pauze publikon këngën e re.

Këngëtarja e njohur Rihanna ka prezantuar këngën e re pas 6 vitesh e cila do të jetë kolona zanore e filmit Black Panther që pritet të dalë së shpejti në kinematë e mbarë botës.

“Lift me up” u prezantua për publikun të premten, dhe këngëtarja e kishte njoftuar atë më herët në rrjetet sociale.

Regjisori Ryan Coogler u shpreh se përfshirja e Rihannas në Marvel’s Black Panther: Ëakanda Forever vjen për të nderuar aktorin Chadwick Boseman, i cili ndërroi jetë dy vite më parë nga një sëmundje e rëndë.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: