Monday, March 27, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLERita Ora uron Pavarësinë e Kosovës, zgjedh vargjet e At Zef Pllumit ...

Rita Ora uron Pavarësinë e Kosovës, zgjedh vargjet e At Zef Pllumit  (vidio)

Rita Ora ka uruar me një video-mesazh Kosovën me rastin e 15-vjetorit të Pavarësisë. Ajo ka falenderuar vendin nga vjen për mbështetjen që i ka dhënë gjatë karrierës së saj.

Urime Pavarësinë Kosovë dhe faleminderit për gjitha këto vite krenarie dhe mbështetjeje”, thotë Rita Ora. Video-mesazhin e ka nisur me një pjesë të këngës “Shine your light” videoklipi i së cilës është relizuar në Kosovë, vazhdon me pjesë të koncerteve që ajo ka zhvilluar në Shqipëri dhe përfundon me fjalinë “Rrno për me tregu” nga At Zef Pllumi

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: