Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETRrahu babain, arrestohet 32 vjeçari

Rrahu babain, arrestohet 32 vjeçari

Një 32-vjeçar është vënë në pranga nga policia pasi është denoncuar nga babai i tij. 32-vjeçari i identifikuar me incialet A. X., banues në Gjirokastër dyshohet se ushtronte dhunë fizike dhe psikologjike ndaj babait të tij 58-vjeçar, i idetifikuar me inicialet V. X.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Gjirokastër ndërkohë ai u akuzua për veprën penale “Dhuna në Familje”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME