Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLERrëfimi/ “Jam përdhunuar nga tre shqiptarë”- Modelja greke pas keqtrajtimit në sallonin...

Rrëfimi/ “Jam përdhunuar nga tre shqiptarë”- Modelja greke pas keqtrajtimit në sallonin e bukurisë: Më thanë “të fusim në tokë, të….

Maria Alexandrou është një modele e cila një muaj më parë u përfshi në një inciden abuzimi me pronaren e një qendre bukurie dhe gruan e ish-partnerit të saj, të cilat pasi e rrahën, i prenë flokët.

Tanimë, ylli i filmave erotikë, ka bërë një ankesë të re në Drejtorinë e Sigurisë së Selanikut, ku flet për praktikat mafioze dhe përshkruan me detaje rrëqethëse një skenë të cilën e krahason me ato të skenarit të serialit të njohur ” Narcos”. Një skenë tmerri, si ato të sajuara nga mendjet e shtrembëruara të drejtuesve të kartelit meksikanë dhe kolumbianë për t’u hakmarrë ndaj rivalëve të tyre, shkruan Protothema.

Ajo përmend tre persona si autorë moralë të përdhunimit të saj nga tre burra me origjinë shqiptare.

Pronari i qendrës së bukurisë që ishte bërë makthi i saj, bashkëshorti si dhe ish-partneri i saj, i cili u lirua nga burgu shtatorin e kaluar pasi gjykata pranoi kërkesën për zëvendësimin e paraburgimit të tij të përkohshëm në rastin e “mafias loukuma” në të cilën është i përfshirë.

Ky është i njëjti person që e çoi në duart e dy grave të cilat e dhunuan në mënyrë poshtëruese për shkak se ajo kishte hyrë në një marrëdhënie të paligjshme me të.

Sipas asaj që ajo pretendon, fillimisht ajo është sulmuar verbalisht nga bashkëshortja e ish-partnerit të saj dhe nga pronari i sallonit të bukurisë.

Do të të fusim në tokë, do të vrasim fëmijën”, kanë qenë disa nga kërcënimet e dy grave, pohon modelja. Ajo thekson gjithashtu se e gjithë skena është parë nga djali 16-vjeçar i ish-partnerit të saj, i cili ka filmuar abuzimin e saj me celularin.

Në dosjen e çështjes që disponon protothema.gr, Maria Alexandrou dëshmon se tre personat e sipërpërmendur e kanë larguar me dhunë brenda. një makinë BMË e zezë. Ajo në thelb ankohet se e kanë rrëmbyer nga rruga Christou Kanaki në Ampelokipi, i kanë hequr celularin që të mos mund të thërriste për ndihmë dhe më pas e kanë çuar në një zonë rurale të Selanikut.

Aty e prisnin tre përdhunuesit e saj të dyshuar. Tortura e ish-modeles në duart e tre burrave zgjati mbi 12 orë, sipas asaj që ajo raportoi në polici. Ajo pretendon se të tre burrat, njëri pas tjetrit me radhë, e detyruan secili të kryente marrëdhënie jashtëmartesore kundër vullnetit të saj. Në një gjendje të mjerueshme, Maria Alexandrou u largua nga vendi i shkretë në këmbë pasi përdhunuesit e saj të dyshuar e braktisën atë. Në Drejtorinë e Sigurimit të Selanikut, modelja ka njohur tre meshkujt nga fotot që i ka treguar policia teksa është urdhëruar ekspertiza mjeko-ligjore.

Avokatja e ish-partneres së modeles, zonjës Anthoula Anasoglou, shprehet në deklaratën e saj se ka dyshime të mëdha dhe boshllëqe logjike lidhur me ankesat e Maria Alexandrou

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME