Wednesday, December 6, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËSali Berisha akuzë qeverisë: Ervis Martinajn e zhdukët me një femër të...

Sali Berisha akuzë qeverisë: Ervis Martinajn e zhdukët me një femër të PS!

Nga Sali Berisha-

Për fatin e Ervis Martinajt di gjithçka një femër e partisë së krimit!

Policia dhe prokuroria e partise fshehin rolin e femres së partisë.

Qytetari dixhital ka pyetje direkte per Edi Ramen dhe rolin e tij në zhdukjen e Ervis Martinit. sb

Lexoni mesazhin e tij!

“Pershendetje Zoti Berisha! Jam kurioz me dit pse policia e rames nuk e nxjerr qe dy ditet e fundit para se me u zhduk Ervis martinaj ka qen i strehuar te nje femer socialiste qe punon te bashkia lali erit e cila quhet…Policia e di shum mir dhe ka mar deshmin e ksaj femre por pse nuk e nxjerrin sepse deri ne momentin qe ka taku shijaksit ka qen me kte femer me vete e ka derguar kjo nga shpia e vet ne shijak

Prokuroria ka edhe videot ku shihet ervis martinaj duke hyr ne pallatin ku jetonte kjo femer dhe kan edhe videot qe del nga apartamenti diten e zhdukjes me kte femer dhe hipen ne makinen e ksaj

Pse se nxjerr policia dhe edi ket fakt dhe videot kur del nga shoia ksaj dy ditet e fundit

Apo edvini do te mbroj gocat e partis vet dhe mos te zbulojet qe e ka eliminu vet ai ervisin”- ishte mesazhi i Berishës në facebook.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d