Wednesday, October 4, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETShefi komisariatit të Delvinës shkarkohet nga detyra

Shefi komisariatit të Delvinës shkarkohet nga detyra

Shefi i komisariatit të Delvinës, Armando Zoga është shkarkuar nga detyra pas 6 muajsh dhe është emëruar specialist në departamentin e policisë së përgjithshme.

Ne vend te tij është emëruar komisar Naim Lala, i cili vjen nga drejtoria e kufirit dhe migracionit Tiranë. Më herët Nail Lala ka qenë edhe shef i komisariatit të policisë Mirditë.

Nuk dihen ende shkaqet e kësaj lëvizje, por mund të ketë ardhur nga emigrantë e shtuar klandestinë të cilët ishin kthyer në një shqetësim për qytetarët.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: