Wednesday, June 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEShitet apartament në Tiranë

Shitet apartament në Tiranë

Shitet -Apartament në katin e tetë me sipërfaqe 127 m² të regjistruar dhe 145 m² faktike me orientim nga perëndimi ndodhur në rrugën ”Ibrahim Rugova”, ish-bllok, Tiranë.

Mundësia e blerjes së këtyre pronave me Financim nga Abi Bank deri në 90 % të vlerës së pronës.

Tel: 0694079635 Tel: 0689088480

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME