Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEShitet njësi në Gjirokastër

Shitet njësi në Gjirokastër

Shitet – Njësi (dubleks) me sip. 54.25 m² të ndodhur në Qafën e Pazarit në Gjirokastër dhe rreth 200 metra nga sheshi “Çerçiz Topulli”

Mundësia e blerjes së këtyre pronave me Financim nga Abi Bank deri në 90 % të vlerës së pronës.

Tel: 0694079635 Tel: 0689088480

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME