Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeNJOFTIMEShitet vila 3 katëshe në Korçë

Shitet vila 3 katëshe në Korçë

Shitet – Vilë 3-katëshe me sipërfaqe ndërtimi 233.5 m² dhe truall 116.2 m², ndodhur në Rr.”Komuna e Parisit” , 600m nga Blv. Republika, Korçë.

Mundësia e blerjes së këtyre pronave me Financim nga Abi Bank deri në 90 % të vlerës së pronës.

Tel: 0694079635 Tel: 0689088480

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME