Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETShkarkimi i Gledis Nanos, reagon ambasada e SHBA-së

Shkarkimi i Gledis Nanos, reagon ambasada e SHBA-së

Ambasada e SHBA-ve në Tiranë ka reaguar me një postim në Twitter për vendimin e qeverisë, për të shkarkuar nga detyra Drejtorin e Përgjithshëm të policisë së Shtetit, Gledis Nano.

“I shprehim vlerësimin tonë Gledis Nanos, i cili ishte një partner i fortë i si drejtor i Policisë së Shtetit shqiptar dhe më parë, si drejtor i Zyrës kundër Terrorizmit”, thuhet në postimin e ambasadës amerikane.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME