Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETShkon të djegi barërat, digjet edhe vet. Vdes 68 vjeçari

Shkon të djegi barërat, digjet edhe vet. Vdes 68 vjeçari

Divjakë – Rreth orës 11:55, në fshatin Goriçaj, Divjakë, shtetasi Mihal Nushi, 68 vjeç, dyshohet se duke djegur barërat në tokën e tij, për shkak të përhapjes së flakëve është djegur vetë dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME