Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETShoferët "tapë" sherr me njëri-tjetrin, arrestohen të dy

Shoferët “tapë” sherr me njëri-tjetrin, arrestohen të dy

Fier – Dy persona janë vënë në pranga, pasi teksa drejtonin mjetet e tyre në aksin Levan-Fier janë përplasur me njëri-tjetrin. 

Policia njofton se ka arrestuar 62-vjeçarin me iniciale B. Gj. dhe 54-vjeçarin me D. F. Ndërkohë, policia e Fierit njofton se këtë të shtunë ka arrestuar 39-vjeçarin me iniciale T.T. dhe 58-vjeçarin me iniciale V.T., pasi kanë goditur njëri-tjetrin me sende të forta.

Shkak i konfliktit dyshohen të ketë qenë motive të dobëta.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME