Wednesday, November 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTShqiptari hedh për 10 sekonda në tapet kundërshtarin (vidio)

Shqiptari hedh për 10 sekonda në tapet kundërshtarin (vidio)

Luftëtari shqiptar Bernardo Sopai është treguar i pamëshirshëm ndaj Julian Lopez në ndeshjen për titullin MMA. Dueli nuk shkoi më shumë se 10 sekonda me Sopai që gjeti të papërgatitur Lopez dhe me një grusht në fytyrë hodhi në tapet kundërshtarin.

U desh ndërhyrja e menjëhershme e arbitrit të sfidës, ndërkohë që fieraku kërkoi të vazhdonte sulmin ndaj Lopez.

Në këtë formë, Sopai mbrojti me sukses titullin duke e zgjidhur sfidën me siguri shumë më shpejt nga sa e kishte menduar.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME