Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËBerisha: Protesta e 3 marsit nuk do të jetë paqësore!

Berisha: Protesta e 3 marsit nuk do të jetë paqësore!

Berisha deklaroi sonte se “Protesta e 3 marsit nuk ka dhe nuk mund të ketë paqe për Edi Ramën. Nuk mund të ketë stabilitet me Edi Ramën.

Ata të cilët na sugjerojnë ne apo shprehen se po lëkundët stabiliteti , u themi se nuk do të ketë stabilitet deri sa shqiptarët të votojnë të lirë.

Armata e bandave në të katër anët e vendit, shteti elektoral u vërsulën mbi populli opozitar”, tha ai.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME