Friday, September 22, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMESnoop Dogg, dyqan për të lançuar ëmbëlsira

Snoop Dogg, dyqan për të lançuar ëmbëlsira

Snoop Dogg do të nisë një restorant në metaverse

Reperi amerikan Snoop Dogg, për nder të partneritetit me zinxhirin e restoranteve Food Fighters Universe, do të lançojë ëmbëlsirat.

Kënaqësia virtuale do të shitet në Los Angeles në Bored & Hungry, një restorant i frymëzuar nga NFT BAYC.

Të gjitha fondet e marra do të shkojnë për krijimin dhe fillimin e dyqanit të ëmbëlsirave Dr. Bombay’s & Dogg. Ai u emërua pas avatarit NFT të artistit nga koleksioni Bored Ape Yacht Club NFT.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: