Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLESofia Vergara feston 50 vjetorin, por sfidon vitet

Sofia Vergara feston 50 vjetorin, por sfidon vitet

Bukuroshja kolumbiane Sofia Vergara sot mbushi 50 vjeç dhe me rastin e këtij jubileu në profilin e saj në Instagram ka shpërndarë foto nga festa e nisur një ditë më parë dhe ka shfaqur edhe një herë figurën e saj që sfidon moshën.

Aktorja e ka nisur fundjavën festive me një drekë familjare dhe ka shpërndarë video nga takimi në rrjetet sociale.

Anëtarja i kastit të America’s Got Talent ka pozuar për foto pranë pishinës teksa kishte veshur një fustan mahnitës me korse kuq e bardh.Pjesa e sipërme e fustanit nxirrte në pah figurën perfekte të aktores që sfidon moshën e saj.

Në foton e parë 50-vjeçarja pozon pranë tortës së ditëlindjes dhe në foton e dytë është me djalin e saj Manolo Vergara dhe mbesën Claudia Vergara.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME