Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETTaulant Balla: Do zbardhim vrasjen e  ish deputetit Fatmir Xhindi, do kalojmë...

Taulant Balla: Do zbardhim vrasjen e  ish deputetit Fatmir Xhindi, do kalojmë në “sitë” makinat e blinduara

Fier – Pas analizes vjetore te policise Fierit ministri i Brendshëm Taulant Balla per median pohoi se prioritet do kene zbardhja e dosjeve të vejtra si zbardhja e ngjarjes se vrasjes se ish deputetit Fatmir Xhindii pa len pas dore dhe ngjarjet e reja.

Balles u drejtuan dy pyetje nga ALB365 si,

Po kapen shperndarës te drogave te forta, a ka ndonje emer te arrestuar te ndonje “Bossi” të tyre?

Ne Fier flitet se qarkullojne 15 automjete te blinduara, a ka dieni policia?

Ministri Balla u është përgjigjur me diplomaci këtyre dy pyetjeve

Shikoni vidion

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME