Sunday, June 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETTifozat hollandezë nisin telashet me banorët e Tiranës

Tifozat hollandezë nisin telashet me banorët e Tiranës

Siç ishte parashikuar se hollandezët do krijojnë probleme në Tiranë dhe kjo duket që mbrëmë.

Tifozët holandeze që në orët e paradites janë mbledhur të shumtë duke ia shtruar me birra pa fund e duke kënduar koret e tyre për ekipin.

Por duket se banorët në pallatin e ish-kryeministrit nuk e kanë pritur mirë zhurmën deri në orët e vona. “Panorama Sport” mëson se nga ballkonet i janë hedhur ujë dhe sende të tjera për t’i bindur që të largohen por pa shumë sukses, siç shihet në videon e mëposhtme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME