Saturday, May 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTTifozët holandezë pshu**in autobuzin e Romës në Tiranë

Tifozët holandezë pshu**in autobuzin e Romës në Tiranë

Liga e Konferencës: Tifozët urinojnë në autobusin e Romës në Tiranë

Dy tifozë, ndoshta të Feyenoord, shkuan në hotelin Roma në Tiranë, ku do të zhvillohet finalja e Konferenca Lige , dhe urinuan në autobusin e parkuar jashtë tij.

E pabesueshme dhe megjithatë e vërtetë ajo që ka ndodhur mbrëmjen e së hënës në Tiranë.
Misionet e Romës dhe Feyenoord tashmë janë në kryeqytetin e Shqipërisë pasi të mërkurën mbrëma (22:00) do të luajnë në finalen e Konferencës së Ligës së UEFA-s .
Dy të rinj, me shumë gjasa tifozë të Feyenoord, kanë shkuar në hotelin ku po qëndron delegacioni i Romës në orët e vona të natës dhe kanë tentuar të gjejnë trajnerin e saj. Kur nuk e gjetën, urinuan mbi autobusin dhe sigurisht e filmuan.
Sot video u bë virale. Dy të rinjtë nuk tregojnë fytyrat e tyre por është shumë e lehtë t’i lokalizosh.
Finalja filloi mirë. Mirëpo, tifozët e të dyja skuadrave kanë një “vendetë” që nga viti 2014 dhe mbetet për t’u parë se si do të jetë reagimi i tifozëve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME