Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTTifozët holandezë sherr me policinë shqiptare

Tifozët holandezë sherr me policinë shqiptare

Një përplasje masive është raportuar pak çaste më parë në rrugën Mustafa Matohiti.

Rreth 200 tifozë të Feynoord janë përplasur me forcat e policisë.

Tifozët kanë përdorur gurë dhe sende të forta.

Policia ka ndërhyrë për të ndalur një përplasje me tifozët e Romës që ndodhen pranë stadiumit Air Albania.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME